Współpraca

www.arkadabiz.pl

 

Firma ARKADA Budownictwo i Zabytki zajmuje się pracami w zakresie renowacji obiektów i przedmiotów zabytkowych. Realizowany zakres prac prowadzonych przez Arkada Budownictwo i Zabytki  to między innymi: kompleksowe remonty fasad, rekonstrukcja detalu architektonicznego, sztukaterie gipsowe i sztukaterie z zapraw cem-wap, wykonywanie tynków zwykłych, tynków renowacyjnych, sgraffito, renowacja kamienia i cegły, renowacja malarstwa ściennego i sztalugowego, konserwacja obiektów z drewna, pozłotnictwo, stiuki i marmoryzacje, imitacje kamienia, malowanie fresków, wykonywanie rzeźb, usługi w zakresie wykonywania form, usługi ogólnobudowlane.

 

www.arstec.pl

 

Pracownia plastyczna i konserwatorska ARStec prowadzona przez Józefa Stanisława Steca z Nowego Sącza. ARStec zajmuje się między innymi pracami konserwatorskimi, projektami witraży oraz projektami tablic memoratywnych.

 

www.elpom-brzostek.com

 

Firma ELPOM zajmuje się usługami elektrycznymi z zakresu wykonywania instalacji w budynkach mieszkalnych, użytku publicznego, obiektach sakralnych, przemysłowych oraz usługowo-handlowych. ELPOM oferuje również inne usługi z zakresu elektryki takie jak wykonanie pomiarów elektrycznych, wykonanie przyłączy napowietrznych, ziemnych oraz WLZ, naprawa maszyn przemysłowych i urządzeń elektrycznych, konserwacja, remonty i modernizacje, montaż osprzętu elektrycznego.

 

www.eurodom.info.pl

 

Firma EURODOM Sp. z o.o. powstała w 1997 roku. Kilkunastoletnia działalność pozwoliła zdobyć bogate doświadczenie w branży budowlano-remontowej. Nabyte przez lata umiejętności i wiedza owocują szybkością montażu rusztowań, a znajomość rynku pozwala oferować konkurencyjne ceny na wynajem rusztowań i innych akcesoriów do organizowania placu budowy.

 

www.trawer.pl

 

Firma TraWer oferuje wynajem, sprzedaż oraz usługi związane ze sprzętem służącym do wszelkiego transportu pionowego na budowie, a także dostępu do prac na wysokości.