Kontrahenci

 

KREISEL - Kleje, Gipsy, Tynki

www.kreisel.pl

 

Podstawową ofertą firmy KREISEL są produkty chemii budowlanej (kleje do glazury i gresu, zaprawy murarskie, tynki, masy spoinujące, wylewki samopoziomujące, masy gruntujące i izolujące, farby elewacyjne, gipsy, gładzie, systemy dociepleń budynków, systemy renowacyjne i naprawy betonów).

 

Remmers Polska Sp. z o.o. - Dostawca chemii budowlanej

www.remmers.pl

 

Firma Remmers Baustofftechnik to średniej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne, które od ponad sześćdziesięciu lat z powodzeniem działa na rynku chemii budowlanej, w tym głównie w segmentach hydroizolacji, tynków renowacyjnych, oraz innowacyjnych systemów termoizolacji wewnętrznej, a także specjalistycznych bejc, impregnatów i lakierów do drewna.

 

Termo Organika - Ocieplenie domu

www.termoorganika.com.pl

 

Termo Organika to największy producent płyt styropianowych w Polsce. Firma jako jedyna produkuje DALMATYŃCZYKA - STYROPIAN W CIEPŁE KROPKI - materiał izolacyjny o wysokiej, gwarantowanej jakości. Charakterystyczne ciemne kropki są perełkami powstałymi z surowca zawierającego grafit. Surowce takie są używane do produkcji szarych płyt styropianowych o najwyższych właściwościach izolacyjnych.

 

Veka - Systemy okienne i drzwiowe‎

www.veka.pl

VEKA Polska Sp. z o.o. została utworzona w Skierniewicach przez niemiecką firmę VEKA AG z Sendenhorst w roku 1994. W chwili obecnej dostarcza nowoczesne systemy profili z tworzywa sztucznego do około 180 producentów okien w Polsce. Przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz korzystając z 30-letnich doświadczeń VEKA AG, VEKA Polska osiąga corocznie znaczący przyrost obrotu, podkreślający jej rolę w grupie przedsiębiorstw VEKA na świecie i gwarantujący czołową pozycję na rynku krajowym.

 

www.paroc.pl

Grupa Paroc jest międzynarodowym producentem izolacji z kamiennej wełny mineralnej. Jej główna siedziba znajduje się w Finlandii, a zakłady produkcyjne zlokalizowane są w czterech krajach. Ponadto posiada przedstawicielstwa handlowe w 14 krajach europejskich.